Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/NINA

Bruno ft. Flori Mumajesi \u0026 Klajdi Haruni - NINA

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi
Produced by ; Threedots Production
Video by ; Max Production


Follow Bruno on IG ;
iambrunooooo

Follow Flori on IG ;
iamflorimumajesi

Follow Klajdi on IG ;
klajdiharuni

Big Thanks TO ( M.M )

GREEN COAST
greencoastresort

COHL’ S
cohlssportswear

PROPER PIZZA
properpizza

MAX PRODUCTION
maxproductional

BOHEMIAN BEACH PALACE
bohemian.palase

MISS UNIVERSE
missuniversealb...

ITALOPTIK
italoptik

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

A e mban mend kur t’puthja dorën nina
Kudo ti të ishe vija vija
Nëse pyet ti ndjenjat e mia
Do tregonin ti je dashuria

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Isha Noni për ty o Nina
Më godite si vetëtima
Fundin ne e lamë si në filma
Ne e lam e lam e lam vet
Me mua je jeeee
Me mua ti je jeee
Dhe pse me le leee
Dhe pse me le leee

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty nina
Me ty nina
Jeta jonë jeta jonë si në filma

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo
Me ty Nina ,Nina ,Nina ,Nina oooo

KOMMENTARE

 • Natale Zaka
  Natale ZakaVor 39 Minuten

  sa bukur ekeber kenkegen nina

 • A & R
  A & RVor 6 Stunden

  No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

 • Elida Aliaj
  Elida AliajVor 8 Stunden

  Bravo

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsvVor 15 Stunden

  nni'na < ndi(he)na?

 • Elisa Seneku
  Elisa SenekuVor 18 Stunden

  Kenge arixhinjsh😂

 • Muazez Ceni
  Muazez CeniVor 21 Stunde

  Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

 • marinela vasa
  marinela vasaVor Tag

  Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  Vor Tag

  Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

 • Elona Lleshi
  Elona LleshiVor Tag

  kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  Vor 15 Stunden

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • lupo Manaro
  lupo ManaroVor Tag

  Super

 • Nina Zyka
  Nina ZykaVor Tag

  ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  Vor Tag

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • freskUS -
  freskUS -Vor Tag

  Super Bruno!

 • Shpetim Martini
  Shpetim MartiniVor Tag

  Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

 • Agim Hazizaj
  Agim HazizajVor Tag

  sfd3

 • Shukri Trepca
  Shukri TrepcaVor Tag

  Kung

 • Magda Mparouta
  Magda MparoutaVor Tag

  💖💖💖🥰🥰

 • Smithers Ibra
  Smithers IbraVor Tag

  Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

 • Greta Myrteza
  Greta MyrtezaVor Tag

  Po jeni te tre bashke diet eshte hit

 • lori Janaqi
  lori JanaqiVor Tag

  Hiti më i bukur i verës

 • Anjeza Dashi
  Anjeza DashiVor Tag

  👏👏

 • Taleb Mehmet
  Taleb MehmetVor 2 Tage

  اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

 • Old Coins
  Old CoinsVor 2 Tage

  Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

 • Regdu Geht

  Regdu Geht

  Vor 23 Stunden

  Liked it without even listening to the song ✅ and wasn’t I right 💃

 • TIMCHO
  TIMCHOVor 2 Tage

  I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

 • Enca Queen ❤❤
  Enca Queen ❤❤Vor 2 Tage

  Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

 • xMiLY
  xMiLYVor 2 Tage

  nina nina nina nianoooooooooooooo

 • Arta Prendi
  Arta PrendiVor 2 Tage

  👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

 • Artush Djartush
  Artush DjartushVor 2 Tage

  Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

 • Klema Dervishi
  Klema DervishiVor 2 Tage

  Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

 • mxslegend
  mxslegendVor 2 Tage

  🌊🌊🌈

 • alma osmani
  alma osmaniVor 2 Tage

  Nina😅🥰🥰

 • Bobo flf
  Bobo flfVor 2 Tage

  Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

 • Lelo Pirja
  Lelo PirjaVor 2 Tage

  Me eshte ber fiksim kjo kenge

 • Mira Baruti
  Mira BarutiVor 2 Tage

  Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

 • Valbona Demiri
  Valbona DemiriVor 3 Tage

  Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

 • Electro music Electro music
  Electro music Electro musicVor 3 Tage

  click on an English version maybe it might become an international hit

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Vor Tag

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • Koshi Bora
  Koshi BoraVor 3 Tage

  Bravo te gjitheve💕💕💕

 • Kristina Kita
  Kristina KitaVor 3 Tage

  Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

 • Lul Elezi
  Lul EleziVor 3 Tage

  Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

 • Xhepa Miltion
  Xhepa MiltionVor 3 Tage

  Super keng 👏👏👏

 • ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES
  ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALESVor 3 Tage

  nni'na < ndi(he)na?

 • artur fejza
  artur fejzaVor 3 Tage

  E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

 • Nertila Tringa
  Nertila TringaVor 3 Tage

  Bruno 🤍💚❤💜

 • Rivelina Sula
  Rivelina SulaVor 4 Tage

  Très jolie chanson bravo

 • Μirada Lezaj
  Μirada LezajVor 4 Tage

  🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻👍🏾👍🏾

 • Kristjan Peta
  Kristjan PetaVor 4 Tage

  kenga m vk e kesaj vere deri tani

 • Ndricim Maku
  Ndricim MakuVor 4 Tage

  sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

 • Nevila Buci
  Nevila BuciVor 4 Tage

  Kenga 2021 me e bukur e vitit

 • alma dajcaj
  alma dajcajVor 4 Tage

  Super 😍😍

 • Anxhela Koco
  Anxhela KocoVor 4 Tage

  Kenge SUPER🤩🤩🤩

 • Mii.
  Mii.Vor 4 Tage

  Im from Poland and I love it 🥰👌🇵🇱 Albania ❤️‍🔥

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  Vor 4 Tage

  I love Poland Girl🇵🇱❤️🏖️

 • Dritan Hasani
  Dritan HasaniVor 4 Tage

  Trio fantastiko.Bravo cuna.

 • Xhevrije Klecjo
  Xhevrije KlecjoVor 5 Tage

  Wow so beautiful

 • kastriot Dodaj
  kastriot DodajVor 5 Tage

  Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

 • Eri Selda
  Eri SeldaVor 5 Tage

  Shoom mir

 • Eri Selda
  Eri SeldaVor 5 Tage

  Bravo

 • linda198117
  linda198117Vor 5 Tage

  Hajde qazim sa ke hecur suksese

 • linda198117
  linda198117Vor 5 Tage

  Bukur qazim

 • linda198117
  linda198117Vor 5 Tage

  ???

 • Inglés Tutorias
  Inglés TutoriasVor 5 Tage

  Can someone translate pls. I fell in love with this

 • Eri Selda

  Eri Selda

  Vor 4 Tage

  They live here

 • Eri Selda

  Eri Selda

  Vor 4 Tage

  I seen this place I live in cardiff when my parents where little

 • Eri Selda

  Eri Selda

  Vor 4 Tage

  I seen albina ye it is to

 • Marti

  Marti

  Vor 5 Tage

  That’s albanian music bro i m from Albania two

 • Lavdosh Hilaj
  Lavdosh HilajVor 5 Tage

  Kenge shum e bukur 👏👏

 • Armand Bali
  Armand BaliVor 5 Tage

  Jeni te pa pare hallall cuna

 • Arber Torra
  Arber TorraVor 5 Tage

  Super!Bravo të gjithëve!😇😇😇

 • Xbxhd Hhxbdhxj
  Xbxhd HhxbdhxjVor 5 Tage

  Rj ja

 • Julian Ziu
  Julian ZiuVor 5 Tage

  Me ty nina nina nina nina ooooo

 • Beta Mzhika
  Beta MzhikaVor 5 Tage

  Q

 • Masar Hoti
  Masar HotiVor 5 Tage

  Kéng koti me te ardh me vjellé! po pér budallenjé qe nuk e kuptojn muzikene dhe artin eshté ne rregull..!

 • Anxhela Xhemollari
  Anxhela XhemollariVor 5 Tage

  ❤️❤️❤️

 • Lulzim Avdiju
  Lulzim AvdijuVor 5 Tage

  Keng shum e bukur rrespekt te treve

 • Trip cosi
  Trip cosiVor 6 Tage

  super ☝️

 • mllop aeet
  mllop aeetVor 6 Tage

  I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

 • Albania

  Albania

  Vor 4 Tage

  Ca po thu ti, jeni single, martohemi bashke per letrate Angleze 😂.

 • aswer huio

  aswer huio

  Vor 5 Tage

  kot esh perputhen nina me pelqen shume edhe une e dhe ne shtepi zerin te lart

 • Fred Nikla
  Fred NiklaVor 6 Tage

  Nje kenge qe e ndegjoj 15-20 here ne dit,qe prej disa ditesh qe ndodhem ne Shqiperi sepse nuk e kisha pare qe ne fillim.

 • aswer huio

  aswer huio

  Vor 5 Tage

  Pershendesim gjith gocat me emrin 'Aristina' shkurt "Nina"😍❤️🙈

 • Ermal Loci
  Ermal LociVor 6 Tage

  Super kenge👌👌👌

 • Mariglena Asko
  Mariglena AskoVor 6 Tage

  U dashurova shummmm me ket keng ❤love you

 • AliTheBleak
  AliTheBleakVor 6 Tage

  Silenzio Bruno

 • Lili Cobaj
  Lili CobajVor 6 Tage

  😄😄😄😄

 • Smart Boy
  Smart BoyVor 6 Tage

  Best Song Deri Tashi 😄

 • Paolo Koci
  Paolo KociVor 6 Tage

  Ju lute Flori, Bruno, Kl

 • Eva Eva❤❤
  Eva Eva❤❤Vor 6 Tage

  👏👏👏❤❤❤

 • Arta Jahiri
  Arta JahiriVor 6 Tage

  keng e bukur me prek en ❤️💋

 • Ardit Turtulli
  Ardit TurtulliVor 6 Tage

  😄

 • Erjon Malko
  Erjon MalkoVor 6 Tage

  Bravo

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiVor 6 Tage

  Bravo këngë🎤👏🔥

 • Nerilia Xekoen
  Nerilia XekoenVor 6 Tage

  Finally found a song with my name ~ Good job, guys!

 • Nerilia Xekoen

  Nerilia Xekoen

  Vor Tag

  @Alt Altin Nina is Nina in all languages.

 • Alt Altin

  Alt Altin

  Vor Tag

  Ya buts it’s in a different language

 • Eri Selda

  Eri Selda

  Vor 2 Tage

  Is the contry

 • Eri Selda

  Eri Selda

  Vor 2 Tage

  Awwwwww🥰 this is Allbiania

 • Bengo
  BengoVor 6 Tage

  My Albanian gf brought me to this song Greetings from an Serbian Montenegrian guy :)

 • kastriot Dodaj

  kastriot Dodaj

  Vor 5 Tage

  😘

 • iris kamberi

  iris kamberi

  Vor 6 Tage

  Greetings back ❤

 • roudina
  roudinaVor 6 Tage

  🌟🌟

 • arta shoria
  arta shoriaVor 6 Tage

  Super👏👏

 • Corrado Capo
  Corrado CapoVor 6 Tage

  Kengë vari kr te 3 jeni vari kr pa lidhje

 • blue beach
  blue beachVor 6 Tage

  Nderkohë Fationi, e di botërish qe do dalë edhe kënga ime 🙄😂😂

 • blue beach

  blue beach

  Vor 6 Tage

  @aswer huio kiss from Bathore 😂🍆🍆

 • aswer huio

  aswer huio

  Vor 6 Tage

  Great song kiss from japan 😃😘❤️💃💃

 • Alketa Kurti
  Alketa KurtiVor 7 Tage

  Bravo

 • Alketa Kurti
  Alketa KurtiVor 7 Tage

  Kenge me e more ne bot

 • op_juli Aga
  op_juli AgaVor 7 Tage

  Mu ka bo fiksim perdit nina nina

 • op_juli Aga
  op_juli AgaVor 7 Tage

  Sa mpelqe kjo konga me rop shpie😂😂

 • Migena Dyle

  Migena Dyle

  Vor 3 Tage

  Cnrei

 • ROBLOX GAMES
  ROBLOX GAMESVor 7 Tage

  Çëpo

 • Fanika Miti
  Fanika MitiVor 7 Tage

  Super keng 🥰🥰🥰

 • Evà Rustami
  Evà RustamiVor 7 Tage

  Super keng

 • Sevgi Sağlık
  Sevgi SağlıkVor 7 Tage

  Bravo 🌟🌟🌟🌟🌟 e degjoj dhe e degjoj prap e degjoj dhe prap e prap e degjoj dhe perseri e degjoj 🤗🤗🤗🤗🤗

 • Rea Keqa
  Rea KeqaVor 7 Tage

  rroni

 • Tom Gallone
  Tom GalloneVor 7 Tage

  Ktu ska muzike, ka tallava porno low life katunarllik me shumice hahahahaha

 • Best Songs
  Best SongsVor 7 Tage

  New Song '' Blero ft. Albos - Telenovela '' 👉 delevel.info/stream/aqetcqOfo56uqGo/video.html

Nächster