Lumi B ft Xhensila - Prit pak

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/PritPak

Lumi B ft Xhensila - Prit pak
Produced by: BIGBANG
Melody line: Yll Limani

Make up :Sellma
Hair: Kaci
Styling :Outlaw_laboratoire de style
Korografi Andi Murra World of dance
El Director: Valon Aziri
Video Produced by: CINEGR8


Follow LumiB on IG:
lumib

Follow Xhensila on IG:
xhensilamyr...


KOMMENTARE

 • Mr7Elking
  Mr7ElkingVor 9 Stunden

  Albanskenderaj

 • Arjana Tanku
  Arjana TankuVor 13 Stunden

  Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

 • Teodora Ndoni
  Teodora NdoniVor 14 Stunden

  Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Vor 3 Stunden

  se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • Gerti Sheftelia
  Gerti ShefteliaVor 16 Stunden

  Kjo esther musical me e more ne bote

 • KOSTIKA LIKOLLARI
  KOSTIKA LIKOLLARIVor 22 Stunden

  Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

 • Semira Gjureci
  Semira GjureciVor Tag

  Oj

 • Semira Gjureci

  Semira Gjureci

  Vor Tag

  😂😂😂😂

 • serry ciok
  serry ciokVor 2 Tage

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • MAYA
  MAYAVor 2 Tage

  Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

 • Brikena Hasani
  Brikena HasaniVor 3 Tage

  Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

 • Florinda Lisaj
  Florinda LisajVor 3 Tage

  Sa femer e peshtirt

 • serry ciok

  serry ciok

  Vor 2 Tage

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • mikoy huio
  mikoy huioVor 3 Tage

  Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

 • Klevis Fejzolli
  Klevis FejzolliVor 3 Tage

  Urime te dyve xhensila dhe lumi b

 • Nari Cani
  Nari CaniVor 3 Tage

  ❤️❤️❤️

 • Mensur Kadriu ( Official 2020 )
  Mensur Kadriu ( Official 2020 )Vor 4 Tage

  delevel.info/download/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ.html

 • elena xhika
  elena xhikaVor 4 Tage

  Super hit , suksese

 • mikoy huio

  mikoy huio

  Vor 3 Tage

  Yje 😙😙😙

 • Elsa Renis Matias
  Elsa Renis MatiasVor 4 Tage

  Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • amarildo Boza
  amarildo BozaVor 4 Tage

  Kenge e bukur

 • besadurres
  besadurresVor 4 Tage

  Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

 • xhoarma Axh
  xhoarma AxhVor 4 Tage

  🎧🎧

 • Ervis Lamce
  Ervis LamceVor 4 Tage

  Mua me pëlqen shume

 • Qazimi
  QazimiVor 4 Tage

  Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

 • πTIM
  πTIMVor 5 Tage

  🔥

 • wil son
  wil sonVor 5 Tage

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rosetta Morosini
  Rosetta MorosiniVor 5 Tage

  Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

 • lea amb
  lea ambVor 5 Tage

  00

 • anxhelka🍫💫
  anxhelka🍫💫Vor 5 Tage

  Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

 • Daniyal A
  Daniyal AVor 5 Tage

  This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

 • Alkena Kena
  Alkena KenaVor 5 Tage

  Yje 😙😙😙

 • Shkelzen Xeni
  Shkelzen XeniVor 5 Tage

  Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

 • LucidDreaming X
  LucidDreaming XVor 5 Tage

  Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

 • blue beach
  blue beachVor 5 Tage

  Lum Likja qe të ka 😂

 • Klea Guga
  Klea GugaVor 6 Tage

  Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Vor Tag

  A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

 • Miranda Furrari
  Miranda FurrariVor 6 Tage

  Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiVor 6 Tage

  🇦🇱🇽🇰🎤👏

 • Anila Durres
  Anila DurresVor 6 Tage

  Super hit ❤❤❤

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Vor 5 Tage

  Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan RrapiVor 6 Tage

  Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

 • Z. A.D
  Z. A.DVor 6 Tage

  Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

 • Allawi S
  Allawi SVor 6 Tage

  محلا هالصوت

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet BerishaVor 7 Tage

  2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

 • e b
  e bVor 7 Tage

  O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

 • najfi bushi
  najfi bushiVor 7 Tage

  O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

 • Shahir Qerimi
  Shahir QerimiVor 7 Tage

  Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

 • ♡︎GRE♡︎
  ♡︎GRE♡︎Vor 7 Tage

  Wow🤍

 • Tuk Tuk
  Tuk TukVor 7 Tage

  Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

 • Heart Love
  Heart LoveVor 7 Tage

  Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

 • irsa lici
  irsa liciVor 7 Tage

  Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

 • Lucky Roll
  Lucky RollVor 7 Tage

  Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

 • aswer huio
  aswer huioVor 7 Tage

  Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

 • Cassie

  Cassie

  Vor 6 Tage

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimiVor 7 Tage

  Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

 • Nadire Lika
  Nadire LikaVor 8 Tage

  Bravo je shume bukur hit super

 • mirseda cekani
  mirseda cekaniVor 8 Tage

  Skena e rihannes

 • ShimaStudio
  ShimaStudioVor 8 Tage

  Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

 • Romina Kore
  Romina KoreVor 8 Tage

  Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

 • orgita sheji
  orgita shejiVor 8 Tage

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

 • *noemimerdani*
  *noemimerdani*Vor 8 Tage

  Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

 • Gentiana Hushi
  Gentiana HushiVor 8 Tage

  U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

 • Σού
  ΣούVor 8 Tage

  💞💞

 • Sara Nurellari
  Sara NurellariVor 8 Tage

  😍😘😗😙😚🤩

 • Klea Baci
  Klea BaciVor 8 Tage

  Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

 • Gazmend Sula
  Gazmend SulaVor 8 Tage

  A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

 • gangg gangg
  gangg ganggVor 8 Tage

  nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏

 • Adela Ferati
  Adela FeratiVor 8 Tage

  😀😀sa bkr🙂🙂keni dal

 • Marilja
  MariljaVor 9 Tage

  ❤❤❤❤❤❤

 • minij hooi
  minij hooiVor 9 Tage

  Po kjo sapo shkon e ben zerin dhe me shume autotune . Mos flasim per bythet se esht be mod fryrja

 • aswer huio

  aswer huio

  Vor 9 Tage

  I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

 • Vali Redzepi
  Vali RedzepiVor 10 Tage

  🔥 Killed it

 • D. B
  D. BVor 10 Tage

  Qenkan Bio domatet e Bes Kallakut shi sa e ka ber bythen Xhensila 🤣🤣🤣

 • Maksim Zabrodin
  Maksim ZabrodinVor 10 Tage

  Super👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍💋💋💋💋💋💋👋👋👋👋👋

 • Alketa Bufi
  Alketa BufiVor 10 Tage

  👍👍👍👍

 • minij hooi

  minij hooi

  Vor 9 Tage

  Shum bukur kenga hiti i veres 2021

 • Arjol Tabaku
  Arjol TabakuVor 10 Tage

  😴

 • Gentian Plepi
  Gentian PlepiVor 10 Tage

  Sa fallco eshte kjo vajz 🤮

 • Fitnete Bara
  Fitnete BaraVor 10 Tage

  ÀààÀ

 • Fitnete Bara
  Fitnete BaraVor 10 Tage

  À

 • Dabei Dabi
  Dabei DabiVor 10 Tage

  Shum Bukur , po shkelqen xheni ❤️

 • Landi Arapaj
  Landi ArapajVor 10 Tage

  Bythet i ke top Po zerin lesht 👎👎👎

 • Annita Nita
  Annita NitaVor 11 Tage

  PALIDHJE QVAR VIDEO 😞😞 A KINI MORE JU FAMILE CNCNCNCN

 • Anna Veli
  Anna VeliVor 11 Tage

  📉

 • Maksim Zabrodin
  Maksim ZabrodinVor 11 Tage

  I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

 • Maksim Zabrodin
  Maksim ZabrodinVor 11 Tage

  Super👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💖✊✊✊✊✊💕💕💕💕💕💕👏👏👏👏👏💪💪💪💪💪💞💞💞💞💞💓💓💓💓💓💓

 • ALB&LENA
  ALB&LENAVor 11 Tage

  Shum bukur kenga hiti i veres 2021

 • Aurora Fasho
  Aurora FashoVor 11 Tage

  8ioll0 va

 • Kujtim Murati
  Kujtim MuratiVor 11 Tage

  Xhensila🥰👸 comment Ana lleshi😅🤣🤣 like

 • Kujtim Murati

  Kujtim Murati

  Vor 11 Tage

  Xhensila si gjithmon 🥰🥰🥰🥰

 • Filxharie Gashi
  Filxharie GashiVor 11 Tage

  Super hit bravo xhensila

 • tayna official
  tayna officialVor 11 Tage

  niceee❤❤

 • Arsen Coku
  Arsen CokuVor 11 Tage

  O zot cfar zeri xhensila yll ma e mira 💗

 • FLORDI
  FLORDIVor 11 Tage

  delevel.info/stream/e6Ldo5Kvi457mYs/video.html

 • namesurname86
  namesurname86Vor 11 Tage

  Cfare fati kishte pas ai Bes Karllaku!

 • Sapna Babul Ka Bidaai
  Sapna Babul Ka BidaaiVor 11 Tage

  my love xhensila❤️❤️❤️❤️❤️

 • olti sejda
  olti sejdaVor 12 Tage

  xhensila na e ke shpifur ne kete kenge te videoklipit 🤢 prisja me shume

 • Jhon Travolta
  Jhon TravoltaVor 12 Tage

  Tgjith hater-at e xhensiles ktu jan mbledhur ??? Qivaj temen e semes ooo xhesila yll …. Keni inat se e ka ber trupin yll me palester dhe ushqim te shendetshem … yll ka qen e me yll esht ber .. zeri gjithmon e ka pasur me klas … vdisni ju inaçinjt shqiptar qe po u plas zemra nga mellefi … se kshu jemi ne shqiptaret qr moti shpirt mut prandaj nuk hecim perpra si gjith bota …

 • ermal merkaj
  ermal merkajVor 12 Tage

  xhen te kam fiksim

 • ermal merkaj
  ermal merkajVor 12 Tage

  shpirt eshte xhenka shpirt hmmmmmm

 • ermal merkaj
  ermal merkajVor 12 Tage

  njerez mos e shani xhensilen se ka nxjere bythet cdo femer kengetare e ben kete gje pastaj xhensila eshte si shpirt

 • Arjan Marku
  Arjan MarkuVor 12 Tage

  Kenga mpelqen po degjohet pafund,levizjet shum ok i ka,eshte ne super forme,pse ju kap kjo smire, ka jeten e vet edhe Elvana edhe Rihana etj etj qvishen,hit veror eshte po interpreton e do kenga. Suksese Xhenit dhe Lumit 👏👏

 • Roses
  RosesVor 12 Tage

  Kush fiton 1.Elvana Gjata-Loti 2.Dhurata Dora-Only you 3.Xhensila-Prit Pak 4.Kida-Dale

 • Alfi Shkoder
  Alfi ShkoderVor 12 Tage

  Ti di shum mir se je my love.....fuck you🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Romina Zace
  Romina ZaceVor 13 Tage

  Obobo s'late video pa imitu😨😨😨

 • Julian Fier
  Julian FierVor 13 Tage

  Zemra bukuroshe ti Xhesi zjarrrrrrrrrrr baby kenga 🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤❤😘😘😘👏👏👏🔥🔥🔥😍😍👏👏❤❤

Nächster