Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

Unterhaltung

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

KOMMENTARE

 • Artemis Marku
  Artemis MarkuVor Stunde

  Me kthe shpejt 3:04 minutat qe me vodhe nga jeta ime 🤬

 • Zeli K
  Zeli KVor Stunde

  Shit

 • Zeli K
  Zeli KVor Stunde

  Sa e shpifur

 • Besim Murtezani
  Besim MurtezaniVor Stunde

  😂😂😂

 • Miri Cani
  Miri CaniVor Stunde

  3milion trapa (-1) qe e shohin deri ne fund !!

 • Senada Kamberi
  Senada KamberiVor Stunde

  Jetttttt❤❤❤❤❤❤💖

 • Abla Kryemadhi
  Abla KryemadhiVor 2 Stunden

  Hahaha me Melisa . Njeren ane te mbuluar ndersa tjetren lere te marr ajer 😂😂😂😂😂😂

 • Vita Tare
  Vita TareVor 2 Stunden

  shum e bukur kenga

 • Park Thaeyon
  Park ThaeyonVor 2 Stunden

  The tuning effect makes the song better! Amazing.

 • Ermal Kulla
  Ermal KullaVor 2 Stunden

  Je shumë e mirë

 • Eljon Sheshi
  Eljon SheshiVor 2 Stunden

  Shun bukur

 • Rrushe Fanaj
  Rrushe FanajVor 2 Stunden

  Oooo

 • Jemi 1
  Jemi 1Vor 3 Stunden

  Melisa kujdes t'ka dal çik pilli

 • alnaz mucize doktor
  alnaz mucize doktorVor 3 Stunden

  Melisa dashnia jone ka perfundu Fationi rrofsh se se dishim 😂😂😂😂

 • zhani manxhari
  zhani manxhariVor 3 Stunden

  Bravo melisa super keng ke ber

 • Anxhela Denia
  Anxhela DeniaVor 3 Stunden

  Sa e mir je 😘😘😍😘😘😘

 • game hack
  game hackVor 4 Stunden

  Melisa yes

 • Ivan Spencer
  Ivan SpencerVor 4 Stunden

  Ju Shani kot ajo shkoi 3 M 🎉 Sa keq per xhelozine tuaj ...

 • Anisa Gashi
  Anisa GashiVor 4 Stunden

  A ki me qit mo kong pse je shum e mir ti pse je largu prej emidjonit qato une nuk e shikoj perputhen tishe kon ti une zhdo her e kisa kqyr te dua melisa😘😜😜

 • Klevis Beqiraj
  Klevis BeqirajVor 5 Stunden

  🤣🤣🤢🤮

 • gridi mucollari
  gridi mucollariVor 5 Stunden

  Super pithhhhhhhhhhh oooooo

 • Tayna My favourite singer
  Tayna My favourite singerVor 5 Stunden

  I kuptoni gje kesaj se une jo njeher Per ke e ka bere kete kenge kjo pela e Fatjonit

 • Erjon Gashi
  Erjon GashiVor 5 Stunden

  hit je melisa te lumt

 • Mevli Official
  Mevli OfficialVor 5 Stunden

  Perputhen Nxjerr Vec Talente

 • Fera Bajgora
  Fera BajgoraVor 5 Stunden

  💖🤗👌👌😲

 • Sindi Lemezhi
  Sindi LemezhiVor 5 Stunden

  Srz 3 million views🤦‍♀️ku po shkon kjo bote😂

 • Xhemile Zorba
  Xhemile ZorbaVor 6 Stunden

  F isir oro kek l ekEj ejvsj skwl

 • Xhemile Zorba
  Xhemile ZorbaVor 6 Stunden

  Ad jdkkmpd oels osjdd od ksbviswaasj bakeajakwjagfyaszvnSaskd ksoXU kwkeaos akwasoaZk aekm knl km lmmmkkwaakaasjwskvxs wsewwsjd skJzIzjxs knskdjjd jnd le l ale eaesldkd kejddh kbrjd dkdbd kske le ks eleabal dlaaej DkaeKlaeaeosR kken❤️js slldjd ldbaj id lei kdd ks tale eKa do ed ebjsae ale ek wwla ess kejkanebsk d;;( Me ne le🖤id o o eo sjjjmkoe j lmsrn le la q 😊le Lele j se lsknjd Leo slelrj oso leksje or ok le o kak eo la O kakem

 • Enxhi Gjoka
  Enxhi GjokaVor 7 Stunden

  Melisa:Pershendetje jam balerine ,studioj per mjeksi, jam kengetare talenti im i fshehte eshte austronante dhe hobi kam te lexoj filxhanin🙂

 • Enxhi Gjoka
  Enxhi GjokaVor 7 Stunden

  A me duket apo i jane grisur getat melises??😂😂

 • Klesjana Elezi
  Klesjana EleziVor 7 Stunden

  Ti je me e mira per te kendu dhe je kengetare me e mir e pelqej shume kengen tende💜💜💖💖💖

 • Haxhere Ramadani
  Haxhere RamadaniVor 7 Stunden

  oj melis qa je tranu moj

 • Amanda Ross
  Amanda RossVor 7 Stunden

  shorturl.ca/snaphotxkp17 È bello, cittadini, vedere come le azioni dei rappresentanti dell'opposizione, avviate esclusivamente sinteticamente, siano verificate in modo tempestivo. Ognuno di noi comprende la cosa ovvia: i test sintetici ci consentono di completare attività importanti per lo sviluppo di un modello di sviluppo. 組織の任務、特に市民意識のレベルの向上は、既存の財政的および行政的条件の形成への幅広い(専門家)参加を提供します。もちろん、一般的に、質の高い位置調査は、各参加者が既存の行動パターンの分析に関して独自の決定を下せることを一意に識別します。

 • Erton Bardhi
  Erton BardhiVor 7 Stunden

  Vetem kenge seshte kjo dhe pse nuk I grise e ca strecet

 • Aqif Kopertoni
  Aqif KopertoniVor 7 Stunden

  Melisa je yll me shum xixa je më e bukura në botë🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Land Land
  Land LandVor 8 Stunden

  Senin senin senin.. Na qave senin moj moter

 • en1ea

  en1ea

  Vor 7 Stunden

  hahahahhaha

 • B UK
  B UKVor 8 Stunden

  Senin, qenin, venin, temin, emrin gjithe konga

 • sara mar
  sara marVor 8 Stunden

  Shum bukur 🥰🥰🥰

 • Mehmet Mehmeti
  Mehmet MehmetiVor 8 Stunden

  Veq a je bich ska lidhje talentiii 🤣

 • weebaboba
  weebabobaVor 8 Stunden

  *How many karrige do u wanna change* Melisa: Yes

 • drilon klinaku
  drilon klinakuVor 8 Stunden

  ik oj kurv kari

 • Alisea Shera
  Alisea SheraVor 9 Stunden

  E di ti se un jam 10 vjece dhe tadhuroj shum fare qe me e dit ti kte po me mir mos tkishe dal nga programi

 • Alisea Shera
  Alisea SheraVor 9 Stunden

  O Melisa lleshi,un jam fansja jote me e madhe po ti pse dole nga perputhen????😭

 • Alisea Shera

  Alisea Shera

  Vor 8 Stunden

  Me verte jam ne gjimnaz un po doja vetem ta pyesja.dhe doja te kisha nji pergjigje

 • weebaboba

  weebaboba

  Vor 8 Stunden

  Ti ku i ke prindrit njiher pastaj pyete ate

 • its_ilda
  its_ildaVor 9 Stunden

  Ne fillim nderro veshjen dhe getat qe t'jan car

 • Kavaja Kavaja
  Kavaja KavajaVor 9 Stunden

  Keng kari te acaraon nervat

 • Admir Poci
  Admir PociVor 10 Stunden

  bravo bravo

 • samsung ma e forta je mo te plqen
  samsung ma e forta je mo te plqenVor 10 Stunden

  ma e mira melisa😍😍

 • samsung ma e forta je mo te plqen
  samsung ma e forta je mo te plqenVor 10 Stunden

  😙😙😙💞💞💞💛💛

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku EterindaVor 10 Stunden

  Se kuptoj pse e shani o njerez kengen e ka bere shume te bukur ritmike suxese 💣💣💣💣

 • leonis avdiu
  leonis avdiuVor 10 Stunden

  Sa mir je ♥️❤💙

 • Arianagrande grande
  Arianagrande grandeVor 11 Stunden

  Shum e bukur kjo muzika 😍😘😍😘😘😍😍😘😍

 • Best of the best
  Best of the bestVor 11 Stunden

  Autotune on fire my guyyy 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • DinGdONg g
  DinGdONg gVor 11 Stunden

  veni,seni,emri

 • Ali Duro
  Ali DuroVor 11 Stunden

  Jepi melisa

 • Rei Nald
  Rei NaldVor 11 Stunden

  Like ai qe esht fut me pa komentet

 • TAEHYUNG BTS
  TAEHYUNG BTSVor 11 Stunden

  😊😊

 • DIELLZA Seferi
  DIELLZA SeferiVor 12 Stunden

  Love you so much ❤️❤️

 • ylli Berisha
  ylli BerishaVor 12 Stunden

  5000 mi her e ki than tu me dru venin

 • Regi Meta
  Regi MetaVor 13 Stunden

  😍😍😍Brava Meli

 • Ronaldinho Gaucho
  Ronaldinho GauchoVor 13 Stunden

  pidhi jashr qijaa fml Oooo DEGJENERIM po sbahen fama e parja me qit pidh jasht moj oj LOP

 • Dejvi Hoxhaj
  Dejvi HoxhajVor 13 Stunden

  ia mori frymen zogut😂😂 😂

 • Ersilda Lala
  Ersilda LalaVor 13 Stunden

  Per nje moment mendova se m’ish prishur telefoni e degjohej muzika me zhurme. Duke lexuar komentet kuptova qe telefoni esht shendosh e mire. Telfoni po, veshet jo 🤦🏼‍♀️

 • Melisa Gavri
  Melisa GavriVor 13 Stunden

  Eee cna u ben tere kengetare tashi

 • Belkisa Arapi
  Belkisa ArapiVor 13 Stunden

  Sakes perty kjo pjesa me pelqen

 • Belkisa Arapi
  Belkisa ArapiVor 13 Stunden

  Ekamber per ty vec perty

 • Belkisa Arapi
  Belkisa ArapiVor 14 Stunden

  Melisa sa bukur e ke ber kengn Love 🥰🥰😍😍😘 jona do besh nje prshndetje me emrin jona

 • Marjo Marjo
  Marjo MarjoVor 14 Stunden

  Nje e bukur por sje per keng

 • Kajla official
  Kajla officialVor 15 Stunden

  delevel.info/stream/jJ2nfpOwq2xpd5k/video.html degjojeni vidjon dhe me beni subscribe se do vazhdoj me vidjo motivuese

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤Vor 15 Stunden

  Po pse e kane kapur kaq keq! Melisa eshte e bukur por tek kjo video mimika e frikshme!

 • E. S.
  E. S.Vor 18 Stunden

  Autotune is amazing!!!

 • Qamil Hysa
  Qamil HysaVor 18 Stunden

  Kam degjuar sheme kenge po te ikin 3 minuta kohe kot vec te degjoshe vec nje fja nga fillim deri ne funde vec ketu ks mundesi Edhe ja ber pisham qe harxhova 3 min koh kote duke e degjura kete baxhellen

 • Bebi otr
  Bebi otrVor 20 Stunden

  O melisa a per fatjonin e ke bo ket kong😂😂😕😕👍👍💚💜💚💜💜💚💜💚💜💚

 • Bebi otr
  Bebi otrVor 20 Stunden

  Me duket se melisa e ka bo ket Kong për fatjonin Hahahaha 😂😂😂😂😕😕😘😙😘😏💚💚

 • Silvan Dobrovoda
  Silvan DobrovodaVor 21 Stunde

  Senin senin

 • mlk jdk
  mlk jdkVor 21 Stunde

  Tani po e mesoje qe kurvate qengan dhe kengetare

 • Jonaona Xhafa
  Jonaona XhafaVor 21 Stunde

  Ke schifo o zot ca mban tokacazzo

 • Xhesika Haxhiraj
  Xhesika HaxhirajVor 22 Stunden

  Wawwww bravo melisa 😍 E ke dh* 💪

 • Arianit Thaqi
  Arianit ThaqiVor 22 Stunden

  T dhi n goj

 • ERINI Pubgm
  ERINI PubgmVor 22 Stunden

  🤣🤣🤣🤣far kange

 • Emanuel Alushi
  Emanuel AlushiVor 23 Stunden

  What the fuck 😅👎 ik e futi nje pogonishte me ylli baken

 • Endi Nexus
  Endi NexusVor 23 Stunden

  tipat si Melisa japin kurajo gjith atyre qe nuk kan lidhje aspak me muziken apo boten e artit qe mund tja dilni edhe pse skeni lidhje me artin, sepse bota esht bere rrumpalle

 • Nea Iliazi
  Nea IliaziVor 23 Stunden

  Bukur cunat mbrapa duke hek karriget, 😎😎

 • LPJ I Sorry Noob
  LPJ I Sorry NoobVor 23 Stunden

  Qa ben moj se na helmove 🤢

 • FF .ERALDI
  FF .ERALDIVor Tag

  Je me e mira vazhdo ashtu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

 • Kujtim Feta
  Kujtim FetaVor Tag

  Melisa: dashnia Jon ka perfundu Nderkoh Fationi:normal se ca kujtove ti🤣🤣😆

 • fisnik bajrami
  fisnik bajramiVor Tag

  Lovelysong

 • Justi Lleshi
  Justi LleshiVor Tag

  Perzotin nuk e din sa jam trem kur tkam pa

 • Alisia Kushi
  Alisia KushiVor Tag

  Melisa ke perputhen kengtare🤔🤔

 • FF ANORMAL
  FF ANORMALVor Tag

  HA MR SE E HAPA EKRAN TMADH THASH SE MOS U FUTA NPORNHUB

 • Alan Fini
  Alan FiniVor Tag

  Fantastico anzi.... meraviglioso!

 • Franca Cappelli
  Franca CappelliVor Tag

  Super questa canzone ❤️❤️troppo brava ❤️❤️❤️

 • Sara Lumani

  Sara Lumani

  Vor Stunde

  Ti piace davvero😂😅

 • Zahide Bardhi
  Zahide BardhiVor Tag

  Ti je melisa

 • turi turi
  turi turiVor Tag

  Te kame gjet venin dhe emrin ik ne gjerokaster dhe emrin do te ve atdheu 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Mico Selenice
  Mico SeleniceVor Tag

  Ndero njeher fundin o melisa pastaj venin

 • foto
  fotoVor Tag

  Kjo iku nga perputhen për të ber kengen ajo tani eshte lidhur me andin

 • Fabjan Lika
  Fabjan LikaVor Tag

  Like nese jeni duke pare perputhen prime

 • Kejsi Hoxha
  Kejsi HoxhaVor Tag

  🆃︎🅰︎ 🅳︎🆄︎🅰︎🅼︎ 🅺︎🅴︎🅽︎🅶︎🅴︎🅽︎ 🆂︎🅷︎🆄︎🅼︎🅴︎ 🅿︎🆁︎🅰︎🅽︎🅳︎🅰︎🅹︎ 🅺︎🅴︎ 🅼︎🅾︎🆁︎ 9🅺︎❤️

 • Kejsi Hoxha
  Kejsi HoxhaVor Tag

  ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 ❤️ 𝒾𝓂ℯ 𝓂ℯ 𝓂𝒾𝓇ℯ 𝓃ℯ 𝒷ℴ𝓉ℯ ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 𝒿ℯ 𝓃𝒿ℯ ⭐ 𝒾 𝒷𝓊𝓀𝓊𝓇 ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 𝒿ℯ 𝓃𝒿ℯ 🌺 𝓂ℯ ℯ 𝒷𝓊𝓀𝓊𝓇 ℳℯ𝓁𝒾𝓈𝒶 𝒿ℯ 𝓈𝒾 𝓃𝒿ℯ ⭐ 𝓆ℯ 𝒹𝓊𝓉ℯ 𝓆ℯ𝓃𝒹𝓇ℴ𝓈𝒽 𝓁𝒶𝓇𝓉 𝓃ℯ 🌅 𝑆𝑒𝑝𝑠𝑒 𝑒 𝑚𝑒𝑟𝑖𝑡𝑜𝑛😍❤️🌺

 • Ihateallofyoubye
  IhateallofyoubyeVor Tag

  Kjo keng esht arsyeja pse kovidi ekziston😆🤞

 • alnaz mucize doktor

  alnaz mucize doktor

  Vor 3 Stunden

  @weebaboba dhe une jetoj ne gjermani per momentinn na mbylli kovidi

 • weebaboba

  weebaboba

  Vor 8 Stunden

  Prandaj un nk mund te shkoj ne shqipri

 • Erina Berisha
  Erina BerishaVor Tag

  Melis ty nuk te shkon per këntare

Nächster